Миколаївмолпром

Відео презентація продукції

ТОВ "Миколаївмолпром"

ТОВ "Миколаївмолпром" було утворено у 2001 році. Через 5 років підприємство розпочало випуск продукції Pastoral на виробничому комплексі Доманівський сирзавод.

Продукція ТОВ "Миколаївмолпром" - це перш за все якість, за яку ми відповідаємо. Для організації виробництва високоякісної продукції на комплексі була проведена велика реконструкція.

У 2011 році ВАТ «Миколаївмолпром» реорганізувався в ТОВ «Миколаївмолпром». Нині підприємство випускає ряд молочних і кисломолочних продуктів, таких як молоко пастеризоване, кефір, сметана, сир, вершкове масло і широкий асортимент вершкових спредів. Весь виробничий цикл супроводжується ветеринарним і санітарним контролем та кінцевою сертифікацією.

Торговий дім Доманівський Маслосирзавод (ТМ ДМСЗ) був утворений 22 квітня 2016 року. ТОВ "ТД" ДМСЗ" - організація, яка безпосередньо просуває продукти ТОВ "Миколаївмолпром" на ринку України. У переліку товарів, що пропонує торговий дім, молочні та кисломолочні продукти з якими детальніше ви можете ознайомитись на сайті.

Наші сертифікати

Партнери з якими
ми працюємо

Про завод

Виробничі потужності

На підприємстві працюють грамотні і кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в молокопереробній промисловості.

Ми успішно постачаємо продукцію різним споживачам, таким як дитячi садки, школи, санаторії, в оптові і роздрібні торгові компанії, кулінарним і кондитерським виробництвам.

Важливими факторами довгострокових відносин є високий рівень якості продукту і надійне партнерство у співпраці з нашою компанією.

Для поліпшення якості продуктів була проведена реконструкція виробництва. Були побудовані і запущені новий виробничий цех з випуску вершкового масла і спредів, встановлені сучасні холодильні камери для зберігання готової продукції, влаштований новий сирний цех.

Виробничі потужності
Виробничі потужності
Виробничі потужності
Виробничі потужності